قوانین و مقررات

به اطلاع تمامی کاربران می رساند که استفاده از کالا و خدمات این فروشگاه منوط به قبول شرایط ذکر شده در ذیل می باشد :

توجه داشته باشید مقررات ایران نود منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است که متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. هنگامی که از فروشگاه ایران نود خرید و یا از سرویس‌ها و خدمات و محتوای موجود در سایت استفاده می‌کنید به معنی پذیرفتن تمام تغییرات ایجاد شده در قوانین سایت می‌باشید .

*شرایط بازگشت وجه :

در صورتی که لایسنس بر روی نرم افزار فعال نشود و ایراد از سمت لایسنس باشد کارشناس پشتیبانی موظف به بررسی موضوع (ایراد لایسنس) و در صورت تایید کارشناس پشتیبانی وجه پرداختی به حساب مشتری عودت داده میشود و مواردی مانند خرید اشتباه ، فعال و آپدیت نشدن لایسنس بر روی سیستم خریدار (ایراد سیستم مشتری) شامل ضمانت بازگشت وجه نمی باشد .

سایت ایران نود تعهد می‌کند که به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

ایران نود با استفاده ي اصولي از به روزترين روش احراز هويت کاربران و بهره گيري از تکنولوژيهاي برنامه نويسي جهت بالابردن امنيت سايت اقدام کرده است .

1- تمامی لایسنس ها به صورت فعال بوده و نیازی به فعالسازی ندارند . لذا مشریان میبایست پس از خرید ،جهت فعال سازی لایسنس طبق توضیحات بعد از خرید اقدام نمایند .بدیهی است که اعتبار لایسنس در حال استفاده میباشد و عدم فعالسازی لایسنس بر عهده خریدار میباشد .به دلیل فعال بودن لایسنس ها امکان ثبت در my.eset را ندارند .

2- تمامي سريال هاي خريداري شده در صفحه سوابق خريد قابل مشاهده ميباشد .

3-تمامی لايسنس ها قابل نصب مجدد بر روی یک سیستم بوده و پس از تعویض ویندوز و اعلام نام کامپیوتر به پشتیبانی لایسنس مجدد قابل استفاده میباشد .

4- کلیه لایسنس ها از تاریخ خرید یکسال پشتیبانی دارند .

5- شرایط استفاده و مشخصات هر محصول در صفحه توضیحات آن مشخص گردیده است .

6- در این فروشگاه صرفاً لایسنس (کد فعال سازی نرم افزار) عرضه می شود و هیچ بسته فیزیکی برای شما ارسال نمی گردد.

7- قبل از استفاده از لایسنس توضیحات مربوط به آن را که همراه با تحویل لایسنس به شما ارائه می شود را با دقت بخوانید.

8- لایسنس قابل استفاده در ایران میباشد و مسئولیت استفاده کد لایسنس در کشور دیگر غیر از ایران بر عهده کاربران خواهد بود و خدمات پشتیبانی و عودت وجه را شامل نمی شود.

9-به دلیل ماهیت یک بار مصرف بودن لایسنس ها، پس از فعالسازی هیچ لایسنسی قابل برگشت به فروشنده نیست حتی اگر استفاده نشده باشد، لطفاً در هنگام خرید کاملاً دقت نمایید.

10- در صورتی که مشکلاتی نظیر تحریم ایران توسط شرکت های تولید کننده و یا از کار افتادن خدماتی که سرویس دهنده به مشتری ارائه می دهد، ایجاد گردد، این مورد بر عهده مسئولین شرکت تولید کننده خارجی می باشد و مسئولیتی متوجه فروشنده نخواهد بود.

11-در صورت استفاده غیر مجاز از کد لایسنس و هیچ گونه خدمات پشتیبانی ارائه نخواهد شد .

12-کاربران موظف اند computer name دستگاه هایی (کامپیوتر یا لپ تاب) که لایسنس اورجینال بر روی آن فعال میکنند را از طریق فرم تسویه حساب ، تماس با ما و ابزارهای رایج به پشتیبانی اطلاع دهند در غیر اینصورت مسئولیت بلاک شدن لایسنس بر عهده خریدار میباشد .computer name لایسنس های دوکاربره و بیشتر نیز باید به پشتیبانی اعلام شوند .

13-در صورتی که ویندوز را تعویض میکنید باید computer name جدید را اعلام کنید تا computer name قدیمی از دسترس لایسنس خارج شود و computer name جدید جایگزین شود .

14-مسئولیت استفاده بیش از اندازه و بیشتر از تعداد کاربر خریداری شده لایسنس بر عهده خریدار میباشد و computer nameهای غیر مجاز بلاک میشوند .

15-کاربران موظف اند تا computer nameهایی که در یک شبکه هم نام هستند را تغییر نام داده و به پشتیبانی اعلام کنند .

16-به دلیل ثبت درخواست فعالسازی لایسنس از طرف کمپانی eset ممکن است تایید فعالسازی لایسنس با تاخییر 1 روزه و حداکثر 3 روزه انجام پذیرد بدیهی است که ممکن است از اعتبار کمتری برخوردار باشد .

17-به دلیل اشتراکی بودن لایسنس ممکن است لایسنس از 1 تا 7 روز از 365 روز اعتبار کمتری برخوردار باشد .

18-مسئولیت عدم وارد کردن computer name صحیح و یا اشتباه بر عهده خریدار می باشد .

19-مسئولیت اتصال (قفل شدن حساب) نرم افزار آنتی ویروس به اکانت ایست بر عهده کاربر می باشد و فروشگاه ایران نود هیچ خدماتی در این مورد ارائه  نخواهد داد .(توصیه میکنیم نرم افزار آنتی ویروس را به اکانت ایست متصل نکنید)

ايران نود دارای نماد اعتماد الکترونيکي دوستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونيکي متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت مي باشد .